Nasza pasieka

Na rynku brakuje dobrego, pewnego miodu prosto od pszczelarza. Pasieka Miodowe Wzgórze powstała w 2015r, aby wypełnić zapotrzebowanie najbliższej rodziny w pewny miód. Nadwyżkę miodów oraz pyłku pszczelego odsprzedajemy. Otrzymujesz pewny miód prosto od pszczelarza bez cukru i leków! Pasieka zlokalizowana jest w czystym regionie Warmii i Mazur. Prowadzimy małą, przydomową pasiekę liczącą w zależności od sezonu od 30 do 50 rodzin pszczelich w ekologicznych, drewnianych ulach Dadant. Tylko drewniane ule zapewniają specyficzne eko-środowisko do pozyskiwania produktów pszczelich.

Nasze miody przechowujemy w chłodnej piwnicy, dzięki czemu długo zachowuję swoje właściwości lecznicze. Nasze miody są każdego roku badane przez Państwowy Instytut Weterynaryjny w Puławach. Kupując w naszej rodzinnej pasiece masz pewność, że miód wolny jest od niedozwolonych leków, pestycydów i amitrazy. Pasieka Miodowe Wzgórze jest pod stałą kontrolą weterynaryjną Nr wet. 28095618.

Pozyskujemy przede wszystkim miody:

Każdego roku posiadamy w ofercie przede wszystkim miód wielokwiatowy wiosenny oraz miód lipowy. W zależności od okolicznych pożytków lub czasu na prowadzenie pasieki wędrownej pozyskujemy pozostałe z wymienionych odmian miodów. Dodatkowo oferujemy ziołomiód z pokrzywy – przeczytaj jakie właściwości lecznicze ma ziołomiód pokrzywowy.

Oprócz miodów pozyskujemy także pyłek pszczeli, zwany pyłkiem kwiatowym. Pyłek pszczeli jest prawdziwą bombą witaminową, przeczytaj koniecznie o właściwościach leczniczych pyłku pszczelego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *